תקנון האתר/תנאי שימוש

תקנון האתר/תנאי שימוש

כללי

ברוכות הבאות לאתר sisters.co.il  ׁ(להלן "האתר" או "החברה" או "סיסטרס") המשמש לרכישת מוצרים ושירותים.

זכאית לבצע פעולה באתר כל תושבת מדינת ישראל ובלבד שמלאו לה 18 שנים ומעלה ביום ביצוע הפעולה.

הזמנות מתבצעות אך ורק בתוך מדינת ישראל, להזמנות לחו"ל יש לפנות אלינו.

האתר sisters.co.il   כתוב בלשון נקבה מטעמי נוחות אך פונה לכל המינים.

הקנייה באמצעות האתר כפופה לתנאים המפורטים בתקנון זה. כל המבצעת פעולה באתר מצהירה כי קראה והבינה את תקנון האתר וכי לא תהיה לה ו/או למי מטעמה כל טענה ו/או תביעה כנגד בעלות האתר ו/או מפעיליו ו/או מי מטעמן, מלבד טענות הנוגעות בהפרת התחייבות בעלות האתר ו/או מפעיליו על פי תקנון ותנאי שימוש אלו.

החברה רשאית לשנות את התקנון, התכנים, התמונות והמידע באתר מפעם לפעם עפ"י לשיקול דעתה הבלעדי.

 

הזמנת המוצרים

מכירת המוצרים באתר תתקיים בתנאי שהמוצר שהזמנתן קיים במלאי בחברתנו וכן בתנאי שבבעלותכן כרטיס אשראי תקף, וקיים אישור לביצוע העסקה באמצעות חברות כרטיסי האשראי. במידה ולא התקבל אישור לביצוע העסקה בכרטיס האשראי, או שהמוצרים שהזמנתן אינם קיימים במלאי, לא נהיה חייבות לספק לכן את המוצרים שהזמנתן. במקרה זה נשלח לכן הודעה מתאימה בדואר אלקטרוני, ונמנע מחיוב כרטיס האשראי. אם חויבתן בטעות, אנא הודיעו לנו, ואנו נדאג לזיכוי מתאים.

כדי להזמין מוצרים עליכן לפתוח חשבון משתמשת ולבחור שם משתמשת וסיסמה ולמלא את הפרטים הבאים בתהליך ההזמנה: פרטי המזמינה, כולל שם כתובת וטלפון, כתובת למשלוח החבילה, צורת משלוח וכמו כן את פרטי כרטיס האשראי. לאחר ביצוע הזמנה, ישלח אליכן בדואר אלקטרוני, אישור על קליטת ההזמנה, הכולל את פרטי ההזמנה. אישור זה מעיד שפרטי ההזמנה נקלטו במערכת ואינו מחייב אותנו לספק את המוצרים שהזמנתן. לאחר שנוודא שכרטיס האשראי תקף והמוצרים קיימים במלאי, יארזו המוצרים וישלחו אליכן לפי בקשתכן וישלח אליכן אישור משלוח בדואר אלקטרוני. במידה ולא קיבלתן אישור על ביצוע הזמנה תוך 24 שעות מביצוע ההזמנה, יש להניח כי חלה תקלה. במקרה זה מומלץ שתפנו אלינו.

הזמנות שגויות - אם בעת ביצוע ההזמנה ימסרו פרטים שגויים, לא נוכל להבטיח שהמוצרים יגיעו אליכן. במקרה שהמוצרים יחזרו אלינו בגלל פרטים מוטעים שנמסרו, תחויב הלקוחה בתשלום בגין דמי טיפול ומשלוח. אנא הקפידו למלא פרטים מדויקים ועדכניים.

 

קנייה דיסקרטית ומאובטחת

אנו בסיסטרס מתחייבות לעשות כמיטב יכולתנו לשמור על סודיות פרטי לקוחותינו.המוצרים נארזים בקופסה דיסקרטית ואטומה ונשלחים ללא ציון שם השולחות, אלא בציון השם: "איכות יבוא ושיווק". הפרטים האישיים שמסרתן ישמרו במאגר המידע המאובטח שלנו. אנו מתחייבות לא להעביר את פרטיכן האישיים לגורמים אחרים. יתכן ונשתמש בפרטים שמסרתן לצורך ניתוח ומסירת מידע סטטיסטי לצדדים שלישיים. במקרה זה, הנתונים לא יכללו כל מידע אישי ולא ניתן יהיה לזהותכן. 

האתר מאובטח באמצעות מערכת הצפנה מהמתקדמות ביותר על מנת להבטיח סודיות פרטיכם האישיים ואבטחת אמצעי התשלום. סיסטרס איננה שומרת את פרטי התשלום בשום צורה שהיא. כאשר הינכן ממלאות פרטים אישיים כלשהם באתר תוכלו להבחין בסימן המנעול בצד התחתון של הדפדפן שלכן או למעלה ליד כתובת האתר שלנו. סימן המנעול מבטיח כי הדף בו אתן נמצאות מאובטח באמצעות פרוטוקול SSL.

 

מועד אספקה

אנו נספק את המוצרים שהזמנתן בהתאם לאופן המשלוח שבחרתן במהלך ביצוע ההזמנה. זמן אספקת המוצרים יחושב על פי ימי העסקים ראשון - חמישי, ואינו כולל את הימים שישי, שבת, ערבי חג וחג.
 
החברה לא תהיה אחראית לעיכובים באספקת המוצרים כתוצאה מאירועים שאינם בשליטתה - כדוגמת תקלות, עיכובים, שביתות או כוח עליון, תקלות במערכת המחשוב או במערכות הטלפונים שיפגעו בהשלמת תהליך הרכישה או תקלות בשירות הדואר האלקטרוני.

מחירים

המחירים המוצגים באתר כוללים מע"מ, המחירים אינם כוללים דמי משלוח אשר יתווספו בעת סיום ההזמנה על ידי בחירתכן בצורת המשלוח. לפרטים אודות מחירי ואופן שליחת ההזמנות הקליקו כאן.
אנו שומרות לעצמנו את הזכות לעדכן את מחירי המוצרים באתר מעת לעת. המחיר התקף ביחס להזמנה שבוצעה הוא המחיר שהתפרסם בעת השלמת תהליך ההזמנה.

מוצרים במבצע

מעת לעת אנו מעדכנות מוצרים במחירי מבצע ו/או ערכות המאגדות בתוכן מספר מוצרים בעלות מבצע. אנו שומרות על הזכות לשנות את המבצעים בהתאם למלאים ולשנות, לקצר או להאריך את תקופת המבצעים בהתאם לשיקול דעתנו הבלעדי.


מועדון לקוחות

לקוחה אשר תבחר להצטרף למועדון הלקוחות של סיסטרס (לפרטים אודות עלות ההצטרפות הקליקי כאן), תוכל ליהנות מ-10% הנחה על מוצרים שאינם במחיר מבצע למעט מוצרים ספציפיים שעליהן לא תחול הנחת חברות מועדון.


תנאי תשלום

החברה תגבה את התמורה בגין המוצרים שהזמנתן בתוספת דמי הטיפול ומשלוח על פי המפורסם באתר תחת "משלוחים והזמנות" באמצעות כרטיס האשראי שמסרתן.
בסיום הרכישה באתר , במידה ורכשן במעל 299 ₪ תוכלו לבחור בפריסה לתשלומים על פי הטבלה המפורטת ב"משלוחים והזמנות:.  בנוסף למחיר המוצרים שהזמנתן, עליכן לשלם דמי טיפול ומשלוח. 

 

תקינות המוצרים

כל מוצר נבדק ונמצא מתאים לשימוש. אנו בודקות עם סוללות תקינות כל מוצר המצריך סוללות לוודא תקינותו. אנו משתמשות בכפפות ניילון ודואגות לגעת רק במנגנון ולא במוצר עצמו.
אנו נותנות אחריות של שבוע על פגמים בייצור. באם התגלה פגם על אף בדיקתנו וזאת כאמור עד שבוע מיום קבלת המוצר, יש לשלוח אימייל לכתובת service@sisters.co.il, ואנו ננחה אתכם כיצד להשיב לנו את המוצר הפגום לבדיקה. במידה ואכן התגלה פגם בייצור אנו נחליף את המוצר במוצר זהה.
למוצרים מסוימים יש אחריות ארוכה יותר בהתאם להוראות היצרן וזאת מסומן על גבי אריזת המוצר ובעמוד המוצר באתר שלנו. 
יש לעיין בעלון המצורף לכל קניה לפני השימוש בצעצועי המין על מנת לשמור על הצעצועים, אורך חייהם ובריאותכם. אנו ממליצות לשטוף כל מוצר טרם שימוש.
על רוב האריזות ישנו הסבר כיצד להפעיל את המוצרים. כמו כן באתר האינטרנט שלנו בדף המוצר יש הסבר על אופן השימוש וסוג הסוללות במידת הצורך. אם נתקלתן בבעיה בהפעלת המוצר נא פנו אלינו לקבלת הסבר. אל תשתמשו בכוח והימנעו מגרימת נזק למוצרים. מוצרים אשר יפגמו עקב ניסיון להפעילם לא נוכל להחליפם מהסיבה שלא נוכל לאמת את הפגם במוצר.
מוצרים אשר מגיעים באריזה אטומה אינם נפתחים לבדיקה על מנת לאפשר החלפה במידת הצורך, לכן אם נתקלתם בבעיה בתפעול מוצרים אלה נא פנו אלינו תוך שבוע מיום קבלת המוצר.

 

אחריות


אחריות החברה תצא ידי חובתה כלפיכן עם מסירת המוצרים שהזמנתן למשלוח בבית דואר בישראל או באמצעות שירותי שליחים. החברה לא תישא באחריות כלפיכן בגין תקלות או שיבושים במשלוח. 
sisters.co.il אינה נושאת באחריות לטיב המוצרים, מפני שהיא איננה מייצרת אותם. במקרה שרכשתן מוצרים פגומים זכותכן היחידה היא להחליפם, כפי שמפורט לעיל (תקינות המוצרים)
sisters.co.il לא תישא בכל אחריות לכל נזק שייגרם בשל איחורים באספקה, או כתוצאה מכך שהמוצרים שסופקו היו פגומים.
השירות באתר  sisters.co.il ניתן לשימוש כמות שהוא (AS IS). לא תהיה לכן כל טענה, תביעה או דרישה כלפי sisters.co.il בגין תכונות השירות, יכולותיו, מגבלותיו או התאמתו לצורכיכן ודרישותיכן.
sisters.co.il אינה מתחייבת שהשירות באתר לא יופרע, יינתן כסדרו או בלא הפסקות, יתקיים בבטחה וללא טעויות, ויהיה חסין מפני גישה בלתי-מורשית למחשבי sisters.co.il, נזקים, קלקולים, תקלות - לרבות תקלות בחומרה, בתוכנה או בקווי התקשורת לאתר - אצל  sisters.co.il או מי מספקיה. 

 

ביטול עסקה והחלפת מוצרים

ניתן להחזיר את המוצרים שרכשתן עד 14 ימים מיום קבלתן, וזאת רק בתנאי שלא פתחתן את אריזתם המקורית של המוצרים ושלא נעשה בהן שום שימוש, למעט מוצרים שאינם מגיעים באריזת יצרן מקורית ושאריזתם לא ניתנת לאטימה ולכן לא נוכל להחליפם בשום אופן.
אנו שמות מדבקות תקינות על המוצרים וכאשר מדבקות אלה מוסרות איננו מחליפות או מקבלות חזרה מוצרים אלה.
הקפידו לבדוק היטב לפני פתיחת המוצר אם אכן זה המוצר שהזמנתן/שהנכן מעוניינות בו.
ברוב המוצרים ניתן לראות מבעד לאריזת המוצר את המוצר בשלמותו או תמונה שלו טרם פתיחת האריזה.
מוצרים אשר מגיעים באריזה אטומה מהיצרן אינם נפתחים לבדיקה על מנת לאפשר החלפה במידת הצורך.
אין החלפה/החזרה של תחתונים.
אין החלפת/החזרת סרט אלא בסרט אחר ובתשלום.
אין החלפת/החזרת מוצרים שאריזתם לא ניתנת לאטימה.
בגלל טבעם ואופן שימושם של צעצועי מין, אין קבלת מוצרים חזרה.
בכדי להחזיר את המוצרים, יש לשלוח אימייל ל service@sisters.co.il ובו תאריך הרכישה, מספר ההזמנה וסיבת ההחזרה. בתגובה ישלח אימייל עם הוראות החזרה עבורכן. עלות החזרת המשלוח בכל מקרה באחריות הלקוחה.
לאחר החזרת המוצרים (כשהם לא נפתחו ולא נעשה בהם כל שימוש) תוכלו להחליפם במוצר אחר או לקבל החזר כספי עבור המוצרים ששילמתן עליהם, בניכוי דמי טיפול ומשלוח (גם אם לא שולמו בפועל על ידי הלקוחה) בסך39  ש"ח לדואר שליחים לגל צד, ודמי ביטול בשיעור של 5% מהמחיר, עד לגובה של 100 ₪.

 

תכנים

התכנים באתר זה נכתבו בכדי להרחיב את המודעות של קוראנו. בעלות האתר, הכותבות או העורכות אינן אחראיות בפני שום אדם או ישות כלשהי על אובדן, נזק, פגיעה או חולי שנגרמו, או שנטען שנגרמו, ישירות או בעקיפין, עקב מידע או חוסר מידע שאתר זה מכיל.

 קניין רוחני 

שם המתחם- sisters.co.il) Domain) ומתחמים אחרים דומים וקשורים לחברה ובכלל זאת סימני המסחר של החברה (בין אם רשומים ובין אם כאלו שטרם נרשמו) מהווים את רכושה הבלעדי של החברה ואין לעשות בהם שימוש בכל מקרה ללא הסכמה בכתב של החברה שיינתן על פי שיקול דעתה הבלעדי.

כל זכויות הקניין הרוחני ובכלל זאת הפטנטים, הזכויות על מדגמים, זכויות יוצרים, סודות מסחריים, השיטות, אופן הצגתו ועיצובו של האתר לרבות אופן הצגת הקטגוריות, הסדר, שיטות המכירה וכיוצא באלו, וכן כל עניין או פרט הקשורים באתר, יהוו את רכושה הבלעדי של החברה בלבד. למען הסר ספק, מובהר בזאת כי אין להעתיק, להפיץ, לשכפל, למכור, לתרגם, את כל סוגי הטקסטים ו/או קודים ו/או תמונות ו/או סימני מסחר ו/או כל מידע אחר המופיע באתר ובכלל זאת לעשות כל שימוש בנתונים המופיעים באתר באמצעות תוכנות מסוג.

מובהר כי במקרה של הצגת האתר, בהתאם למגבלות האמורות לעיל או לאחר קבלת אישור בכתב מהחברה ניתן יהיה להציג את האתר אך ורק בצורה בו עוצב זה על ידי החברה ובאמצעות ממשק זהה.

דין ושיפוט

הדין החל על הזמנתך והסכם זה, הוא הדין הישראלי בלבד. סמכות השיפוט הייחודית נתונה לבתי המשפט המוסמכים במחוזות תל-אביב והמרכז, במדינת ישראל.

 

כתובת למכתבים:

סיסטרס, התערוכה 3/84 תל אביב מיקוד 6350903, טל: 03-5506678