תקנון האתר/תנאי שימוש ומדיניות פרטיות

כללי

ברוכות הבאות לאתר sisters.co.il  (להלן "האתר" או "החברה" או "סיסטרס") המשמש לרכישת מוצרים ושירותים על ידי ציבור הגולשים מישראל ברשת האינטרנט.

בעלת האתר ומפעילותה היא חברת סיסטרס איכות בע"מ ח.פ. 513836908 שמשרדה הרשום הוא נמל תל אביב 23, תל אביב, מיקוד 6350686.

זכאית לבצע פעולה באתר, לרבות גלישה ו/או רכישת מוצרים ו/או שירותים המוצעים באתר ("פעולה") כל תושבת מדינת ישראל מגיל 18 שנים ומעלה ביום ביצוע הפעולה.

הזמנות מתבצעות ונשלחות אך ורק בתוך מדינת ישראל, להזמנות לחו"ל יש לצור עמנו קשר.

האתר sisters.co.il  כתוב בלשון נקבה מטעמי נוחות אך פונה לכל המינים.

תנאי השימוש מהווים חוזה התקשרות מחייב בין המשתמש והחברה, לכל דבר ועניין. מובהר כי גלישה וביצוע כל פעולה באתר, מהוות הסכמת המשתמשת לקבל ולנהוג על פי הוראות תנאי שימוש אלו.

 

ככל שאינך מסכימה לתנאי מתנאי השימוש, הנך מתבקשת לחדול מעשיית כל פעולה נוספת או שימוש באתר. ויודגש, כל מי שמבצעת פעולה או שימוש באתר מצהירה כי היא מודעת להוראת תנאי השימוש באתר ומקבלת אותם, וכי לא תהא לה או למי מטעמה כל טענה ו/או תביעה ו/או דרישה כנגד בעלת האתר ו/או מפעילתו ו/או מי מטעמן מלבד טענות הקשורות בהפרת התחייבויות בעלי האתר ו/או מפעיליו על פי תנאים אלה.

 

החברה רשאית לשנות את התקנון, התכנים, התמונות והמידע באתר מפעם לפעם עפ"י לשיקול דעתה הבלעדי.

 החברה רשאית, על פי שיקול דעתה, להפסיק את פעילות האתר בכל עת וללא הודעה מוקדמת וכן למנוע את הגישה לאתר ו/או אפשרות לבצע בו רכישות וכן לחסום משתמשת שהתנהגותה אינה הולמת או שאינה עולה בקנה אחד עם תנאי השימוש או המנסה לפגוע בפעילות האתר ו/או בשמה הטוב של החברה.

הזמנת המוצרים

מכירת המוצרים באתר תתקיים בתנאי שהמוצר שהזמנתן קיים במלאי בחברתנו וכן בתנאי שבבעלותכן כרטיס אשראי תקף, ולאחר שיתקבל אישור לביצוע העסקה באמצעות חברות כרטיסי האשראי או חברות הסליקה לפי העניין. במידה ולא התקבל אישור לביצוע העסקה בכרטיס האשראי, או שהמוצרים שהזמנתן אינם קיימים במלאי, לא נהיה חייבות לספק לכן את המוצרים שהזמנתן. במקרה זה נשלח לכן הודעה מתאימה בדואר אלקטרוני ו/או בהודעה טלפונית, ונמנע מחיוב כרטיס האשראי. במקרה כאמור, לא תהיה למשתמשת טענה כלשהי כנגד החברה והיא מוותרת על כל טענה כאמור. אם חויבתן בטעות, אנא הודיעו לנו, ואנו נדאג לזיכוי מתאים.

החברה שומרת לעצמה את הזכות להגביל את כמות הפריטים בכל הזמנה, לרבות, אך לא רק, על מנת למנוע הזמנות סיטונאיות. 

כדי להזמין מוצרים עליכן לפתוח חשבון משתמשת ולבחור שם משתמשת וסיסמה ולמלא את הפרטים הבאים בתהליך ההזמנה: פרטי המזמינה, כולל שם כתובת וטלפון, כתובת למשלוח החבילה, כתובת דואר אלקטרוני, צורת משלוח וכמו כן את פרטי כרטיס האשראי. לאחר ביצוע הזמנה, ישלח אליכן בדואר אלקטרוני, אישור על קליטת ההזמנה, הכולל את פרטי ההזמנה. אישור זה מעיד שפרטי ההזמנה נקלטו במערכת ואינו מחייב אותנו לספק את המוצרים שהזמנתן. לאחר שנוודא שהמוצרים קיימים במלאי ונקבל אישור על חיוב מחברת האשראי או החברה הסולקת לפי העניין, יארזו המוצרים וישלחו אליכן לפי בקשתכן וישלח אליכן אישור משלוח בדואר אלקטרוני שציינתן. במידה ולא קיבלתן אישור על ביצוע הזמנה תוך 24 שעות מביצוע ההזמנה, יש להניח כי חלה תקלה. במקרה זה מומלץ שתפנו אלינו.

הזמנות שגויות - אם בעת ביצוע ההזמנה ימסרו פרטים שגויים, לא נוכל להבטיח שהמוצרים יגיעו אליכן. במקרה שהמוצרים יחזרו אלינו בגלל פרטים מוטעים שנמסרו, תחויב הלקוחה בתשלום בגין דמי טיפול ומשלוח. אנא הקפידו למלא פרטים מדויקים ועדכניים.

 

קנייה דיסקרטית ומאובטחת

אנו בסיסטרס מתחייבות לעשות כמיטב יכולתנו לשמור על סודיות פרטי לקוחותינו. פרטיהן האישיים של הלקוחות ישמרו במאגר המידע שלנו שאחת ממטרותיו הוא דיוור ישיר.  להסרה, יש לפנות בכתב לשירות הלקוחות שלנו במיילservice@sisters.co.il  . ביצוע ההסרה עשוי לארוך עד 14 ימי עבודה מיום קבלת הפנייה.

המוצרים שלנו נארזים בקופסה דיסקרטית ואטומה ונשלחים ללא ציון שם השולחות, אלא בציון השם: "איכות יבוא ושיווק". הפרטים האישיים שמסרתן ישמרו במאגר המידע המאובטח שלנו. אנו מתחייבות לא להעביר את פרטיכן האישיים לגורמים אחרים. יתכן ונשתמש בפרטים שמסרתן לצורך ניתוח מידע סטטיסטי ומסירתו לצדדים שלישיים. במקרה זה, הנתונים לא יכללו כל מידע אישי ולא ניתן יהיה לזהותכן. 

על מנת להגן על סודיות המידע אודות לקוחותינו, ובכלל זאת פרטיהן האישיים ואבטחת אמצעי התשלום, האתר שלנו מאובטח במערכת הצפנה מהמתקדמות ביותר. סיסטרס איננה שומרת את פרטי התשלום בשום צורה שהיא. כאשר הינכן ממלאות פרטים אישיים כלשהם באתר תוכלו להבחין בסימן המנעול בצד התחתון של הדפדפן שלכן או למעלה ליד כתובת האתר שלנו. סימן המנעול מבטיח כי הדף בו אתן נמצאות מאובטח באמצעות פרוטוקולSSL .

מועד אספקה

אנו נספק את המוצרים שהזמנתן בהתאם לאופן המשלוח שבחרתן במהלך ביצוע ההזמנה. זמן אספקת המוצרים יחושב על פי ימי העסקים ראשון - חמישי, ואינו כולל את הימים שישי, שבת, ערבי חג וחג.

זמני האספקה יחושבו החל ממועד אישור ההזמנה ע"י החברה הסולקת. ייתכנו שינויים בזמני האספקה עקב עיכובים התלויים בצד ג' ושאינם בשליטת החברה. המשתמשת מאשרת כי ידוע לה כי יתכן ואספקת המוצרים תיעשה בתוך זמן קצר או ארוך מהזמן המשוער וכן, מאשרת כי ידוע לה כי החברה לא תהיה אחראית לעיכובים באספקת המוצרים כתוצאה מאירועים שאינם בשליטתה - כדוגמת תקלות, עיכובים, שביתות או כוח עליון, לרבות מלחמה, מצבי חירום, מגפות בריאותיות וכדומה, תקלות במערכת המחשוב או במערכות הטלפונים שיפגעו בהשלמת תהליך הרכישה, תקלות בשירות הדואר האלקטרוני, שביתה או השבתה וכל סיבה אחרת אשר אינה תלויה בשליטת החברה. באזורים המוגבלים לגישה מבחינה ביטחונית החברה תהיה רשאית לספק את המוצרים למשתמשת במקום סמוך ומקובל וזאת בתיאום מראש עם המשתמשת.

מחירים

המחירים המוצגים באתר כוללים מע"מ, המחירים אינם כוללים דמי משלוח אשר יתווספו בעת סיום ההזמנה על ידי בחירתכן בצורת המשלוח. לפרטים אודות מחירי ואופן שליחת ההזמנות הקליקו כאן.
אנו שומרות לעצמנו את הזכות לעדכן את מחירי המוצרים באתר מעת לעת. המחיר התקף ביחס להזמנה שבוצעה הוא המחיר שהתפרסם בעת השלמת תהליך ההזמנה.

מוצרים במבצע

מעת לעת אנו מעדכנות מוצרים במחירי מבצע ו/או ערכות המאגדות בתוכן מספר מוצרים במחיר מבצע. אנו שומרות על הזכות לשנות את המבצעים בהתאם למלאי המוצרים ולשנות, לקצר או להאריך את תקופת המבצעים בהתאם לשיקול דעתנו הבלעדי.


מועדון לקוחות

לקוחה אשר תבחר להצטרף למועדון הלקוחות של סיסטרס (לפרטים אודות עלות ההצטרפות הקליקי כאן), תוכל ליהנות מ-10% הנחה על מוצרים שאינם במחיר מבצע למעט מוצרים ספציפיים שעליהן לא תחול הנחת חברות מועדון.תנאי תשלום

החברה תגבה את התמורה בגין המוצרים שהזמנתן בתוספת דמי הטיפול ומשלוח על פי המפורסם באתר תחת "משלוחים והזמנות" באמצעות כרטיס האשראי שמסרתן.
בסיום הרכישה באתר , במידה ורכשן בסכום העולה על 399 ₪ תוכלו לבחור בפריסה לתשלומים על פי הטבלה המפורטת ב"משלוחים והזמנות". בנוסף למחיר המוצרים שהזמנתן, עליכן לשלם דמי טיפול ומשלוח. 

 

תקינות המוצרים

כל מוצר נבדק ונמצא מתאים לשימוש. אנו בודקות עם סוללות תקינות כל מוצר המצריך סוללות לוודא את תקינותו. אנו משתמשות בכפפות ניילון ודואגות לגעת רק במנגנון ולא במוצר עצמו.
אנו נותנות אחריות של 7 ימים על פגמים בייצור. באם התגלה פגם על אף בדיקתנו וזאת כאמור עד 7 ימים מיום קבלת המוצר, יש לשלוח אימייל לכתובת service@sisters.co.il ואנו ננחה אתכן כיצד להשיב לנו את המוצר הפגום לבדיקה. במידה ואכן התגלה פגם בייצור אנו נחליף את המוצר במוצר זהה.
למוצרים מסוימים יש אחריות ארוכה יותר בהתאם להוראות היצרן וזאת מסומן על גבי אריזת המוצר ובעמוד המוצר באתר שלנו. 
יש לעיין בעלון המצורף לכל קניה לפני השימוש במוצרים על מנת לשמור עליהם, אורך חייהם ובריאותכן. אנו ממליצות לשטוף כל מוצר טרם שימוש.
על רוב האריזות ישנו הסבר כיצד להפעיל את המוצרים. כמו כן באתר האינטרנט שלנו בדף המוצר יש הסבר על אופן השימוש וסוג הסוללות במידת הצורך. אם נתקלתן בבעיה בהפעלת המוצר נא פנו אלינו לקבלת הסבר. אל תשתמשו בכוח והימנעו מגרימת נזק למוצרים. מוצרים אשר יפגמו עקב ניסיון להפעילם לא נוכל להחליפם מהסיבה שלא נוכל לאמת את הפגם במוצר.
מוצרים אשר מגיעים באריזה אטומה אינם נפתחים לבדיקה על מנת לאפשר החלפה במידת הצורך, לכן אם נתקלתם בבעיה בתפעול מוצרים אלה נא פנו אלינו תוך 7 ימים מיום קבלת המוצר.

 

אחריות


החברה תצא ידי חובתה כלפיכן עם מסירת המוצרים שהזמנתן למשלוח בבית דואר בישראל או באמצעות שירותי שליחים. החברה לא תישא באחריות כלפיכן בגין תקלות או שיבושים במשלוח. 
 החברה אינה נושאת באחריות לטיב המוצרים, מפני שהיא איננה מייצרת אותם. במקרה שרכשתן מוצרים פגומים זכותכן היחידה היא להחליפם, כפי שמפורט לעיל (תקינות המוצרים)
החברה לא תישא בכל אחריות לכל נזק שייגרם בשל איחורים באספקה, או כתוצאה מכך שהמוצרים שסופקו היו פגומים.
השירות באתר  sisters.co.il ניתן לשימוש כמות שהוא (AS IS). לא תהיה לכן כל טענה, תביעה או דרישה כלפי החברה בגין תכונות השירות, יכולותיו, מגבלותיו או התאמתו לצורכיכן ודרישותיכן.
החברה אינה מתחייבת שהשירות באתר לא יופרע, יינתן כסדרו או בלא הפסקות, יתקיים בבטחה וללא טעויות, ויהיה חסין מפני גישה בלתי-מורשית למחשבי החברה, נזקים, קלקולים, תקלות - לרבות תקלות בחומרה, בתוכנה או בקווי התקשורת לאתר אצל החברה  או ספקיה. 

 

ביטול עסקה והחלפת מוצרים

ניתן להחזיר את המוצרים שרכשתן עד 14 ימים מיום קבלתן, וזאת רק בתנאי שלא פתחתן את אריזתם המקורית של המוצרים ושלא נעשה בהן שום שימוש, למעט מוצרים שאינם מגיעים באריזת יצרן מקורית ושאריזתם לא ניתנת לאטימה אשר לגביהן לא תתאפשר החלפה, ביטול או החזרה.
אנו שמות מדבקות תקינות על המוצרים וכאשר מדבקות אלה מוסרות איננו מחליפות או מקבלות חזרה מוצרים אלה.
המשתמשת נושאת באחריות המלאה להקפיד לבדוק היטב לפני פתיחת המוצר אם אכן זה המוצר שהזמינה ושהיא מעוניינות בו.
ברוב המוצרים ניתן לראות מבעד לאריזת המוצר את המוצר בשלמותו או תמונה שלו טרם פתיחת האריזה.
מוצרים אשר מגיעים באריזה אטומה מהיצרן אינם נפתחים לבדיקה על מנת לאפשר החלפה במידת הצורך.
לא תתאפשר החלפה/החזרה של תחתונים.
לא תתאפשר החלפת/החזרת סרט אלא בסרט אחר ובתשלום.
לא תתאפשר החלפת/החזרת מוצרים שאריזתם לא ניתנת לאטימה.
בגלל טבעם ואופן שימושם של צעצועי מין, לא תתאפשר קבלת מוצרים חזרה.
בכדי להחזיר את המוצרים ברי ההחזרה, יש לשלוח אימייל ל service@sisters.co.il ובו תאריך הרכישה, מספר ההזמנה וסיבת ההחזרה. בתגובה ישלח אימייל עם הוראות החזרה עבורכן. עלות החזרת המשלוח בכל מקרה באחריות הלקוחה.
לאחר החזרת המוצרים (כשהם לא נפתחו ולא נעשה בהם כל שימוש) תוכלו להחליפם במוצר אחר או לקבל החזר כספי עבור המוצרים ששילמתן עליהם, בניכוי דמי טיפול ומשלוח (גם אם לא שולמו בפועל על ידי הלקוחה) בסך 39 ש"ח לדואר שליחים לכל צד, ודמי ביטול בשיעור של 5% מהמחיר, עד לגובה של 100 ₪.

 

תכנים

התכנים באתר זה נכתבו בכדי להרחיב את המודעות של קוראנו. הם אינם מהווים יעוץ או חוות דעת אלא הבעת עמדת הכותבות בלבד. בעלות האתר, הכותבות או העורכות אינן אחראיות בפני שום אדם או ישות כלשהי על אובדן, נזק, פגיעה או חולי שנגרמו, או שנטען שנגרמו, ישירות או בעקיפין, עקב מידע או חוסר מידע שאתר זה מכיל.

 

קניין רוחני 

שם המתחם- sisters.co.il - Domain Name ומתחמים אחרים דומים וקשורים לחברה ובכלל זאת סימני המסחר של החברה (בין אם רשומים ובין אם כאלו שטרם נרשמו), התכנים והתיאורים הטקסטואליים והעיצוביים, מהווים את קניינה הבלעדי של החברה ואין לעשות בהם כל שימוש (לרבות שימוש מסחרי) ללא קבלת הסכמה של החברה מראש ובכתב, שיינתן על פי שיקול דעתה הבלעדי )אם וככל שתינתן).  

כל זכויות הקניין הרוחני ובכלל זאת הפטנטים, הזכויות על מדגמים, זכויות יוצרים, סודות מסחריים, השיטות, אופן הצגתו ועיצובו של האתר לרבות אופן הצגת הקטגוריות, הסדר, שיטות המכירה, הטקסטים הכתובים בו וכיוצא באלו, וכן כל עניין או פרט הקשורים באתר, יהוו את רכושה הבלעדי של החברה בלבד. למען הסר ספק, מובהר בזאת כי אין להעתיק, להפיץ, לשכפל, למכור, לתרגם, את כל סוגי הטקסטים ו/או קודים ו/או תמונות ו/או סימני מסחר ו/או כל מידע אחר המופיע באתר ובכלל זאת לעשות כל שימוש בנתונים המופיעים באתר באמצעות תוכנות מסוג.

בכלל זה נאסר לאסוף נתונים מן האתר לרבות איסוף באמצעות תוכנות ו/או להפיץ נתונים כאלה בפומבי באופן מסחרי או במסגרת מסחרית.

 

דין ושיפוט

הדין החל על הזמנתך והסכם זה, לרבות השימוש באתר וסכסוכים הנובעים מכך, הוא הדין הישראלי בלבד. סמכות השיפוט הייחודית נתונה לבתי המשפט המוסמכים במחוזות תל-אביב והמרכז, במדינת ישראל.

 

מדיניות פרטיות

 

החברה מתחייבת להקפיד על פרטיותך ולהפעיל כל המאמצים הנדרשים כדי לשמור על הגנת הפרטיות המקובלת בישראל. כל שימוש במידע אישי שישמר או ייאסף על ידינו יתבצע בהתאם למדיניות הפרטיות הזו ובהתאם לחובות המחייבות עלינו לפי החוק.

תנאי מדיניות הפרטיות זו, מהווים חלק בלתי נפרד מתנאי השימוש באתר והחברה שומרת על זכותה לשנות מעת לעת את תנאים מדיניות הפרטיות על מנת לשמור על עדכניותה. שימוש באתר כפוף למדיניות הפרטיות העדכנית בו, ויעיד על הסכמתך לשינויים בה, כפי שיהיו מעת לעת.

 

בהקשר של מדיניות פרטיות זו, "מידע אישי" מתייחס לכל מידע מזהה אודותיך, שישמש או ייאסף בהתאם לשימוש באתר החברה, לרבות אך לא רק לנתונים שימסרו בעת רישום לשירותים הזמינים דרך האתר, וכן כל נתונים מזהים אודותיך הנלקחים לצורך ניתוח השימוש שלך באתר במהלך השימוש בו.

 

חלק מהשירותים הזמינים באתר, עשויים לדרוש הרשמה ו/או מסירת מידע אישי ישירות ממך. לדוגמה, בעת הצטרפותך למועדון הלקוחות שלנו, יתכן שתתבקשי לספק פרטים מזהים ואישיים, כגון שם, כתובת, פרטי יצירת קשר ונתונים נוספים .החברה שומרת לעצמה את הזכות לאסוף ולהשתמש במידע שנמסר על ידך או נאסף אודותיך, לרבות אך לא רק, להרגלי הצריכה וההתנהגות שלך, במהלך השימוש באתר ו/או בשירותים המוצעים דרכו (להלן, "המידע הנאסף"), או בהקשר של חברותך במועדון הלקוחות, על מנת לשפר, להעשיר או לשנות את האתר, השירותים והתכנים המוצעים באתר, כך שיתאימו באופן מיטבי להעדפותיך וכן למטרות תפעוליות, שיווקיות וסטטיסטיות.

יתכן שבעת הרישום לשירות מסוים דרך האתר, כולל הצטרפות למועדון הלקוחות שלנו או לרשימת התפוצה שלנו, יידרש ממך להסכים ולאשר את תנאי השירות המתאימים באופן נפרד בעמוד המתאים.

 

הינך מסכימה כי המידע שנמסר על-ידך ו/או ייאסף אודותיך יישמר במאגרי המידע של סיסטרס איכות בע"מ לצורך ניהול וייעול השירות והקשר עמך, לצרכים תפעוליים, שיווקיים וסטטיסטיים, לרבות עיבוד המידע ודיוור ישיר לצורך מימוש מטרות אלו וכן לשם מתן שירותים לחברות המועדון. כמו כן, המידע אודותיך עשוי לשמש לצורך שיפור הצעת המוצרים, המבצעים והתכנים על ידי החברה במסגרת האתר ודיוור מכל סוג (לרבות רשתות חברתיות), באמצעות מועדון הלקוחות ו/או רשימות הדיוור שלנו וכן בהשתתפות במבצעים מסוימים, המיועדים עבורך ועבור משתמשות אחרות באתר. בנוסף, החברה רשאית לאסוף ולעשות שימוש במידע שנמסר על ידי המשתמשת במהלך ביצוע פעולה באתר או בחנות סיסטרס, אף אם לא השלימה אותה על מנת לשפר, להעשיר או לשנות את השירותים והתכנים המוצעים באתר, מועדון הלקוחות, הניוזלטר וכדומה, וכן על מנת לייעל ולנהל את הקשר עם המשתמשת. בנוסף, החברה רשאית לעשות שימוש בנתונים ובמידע הנאסף ו/או המתקבל אצלה אודותייך, למטרות שיווקיות, מסחריות וסטטיסטיות, ואף למסור מידע סטטיסטי לצדדים שלישיים, לרבות מפרסמים, בכפוף לתנאי מדיניות פרטיות זו ובלבד שמידע סטטיסטי שיימסר לצדדים שלישיים כאמור לא יכלול פרטים מזהים של משתמשת.

 

בכפוף לקבלת הסכמתך, ככל שתתקבל לפי דין, החברה תהא רשאית לפנות אליך מעת לעת בדיוור ישיר בהצעות למוצרים, מבצעים וקידומי מכירות ונושאי תוכן הקשורים לפעילות האתר, באמצעות דואר אלקטרוני, מסרונים (SMS), ו/או בטלפון, וזאת כל עוד לא נתקבלה הודעה אחרת ממך בכל עת. במידה ותרצי לחזור בך מהסכמתך, אנא פני אלינו באמצעות כתובת המייל המופיעה מטה בצירוף בקשתך ופרטייך המזהים.

ידוע לך כי לא חלה עליך חובה חוקית למסור לנו את המידע עליך, ומסירתו הינה מרצונך החופשי והסכמתך. ולא תהיה לך כל טענה ו/או תביעה כלפי החברה ונציגיה בנושא. על אף האמור, מובהר כי ללא חלק מהשירותים המוצעים לא יהיו ניתנים לאספקה ללא הזנת הפרטים המזהים הנדרשים.

 

הנך מתבקשת למסור לנו את המידע אודותיך וכן לעדכן אותנו בו, כשהוא נכון ומדויק, וכשאת פועלת בעבור עצמך, ולא עבורם של צדדים שלישיים, אלא אם ניתנה לך הסכמתם והרשאתם לעשות כן, במפורש ובכתב. לחברה לא תקום אחריות באשר לנכונות המידע ולאיכות אמינותו ולא תעמוד כנגדה כל תלונה, דרישה או תביעה בהקשר זה.

 

האתר שלנו עושה שימוש בכלים אוטומטיים לצורך אפיון השימוש שלך באתר ושיפור חווית הגלישה, על ידי איסוף נתונים בלתי מזהים אודותיך ואודות השימוש שלך באתר, הכוללים בין היתר, גם את פרטי ספק שירותי האינטרנט שלך, כתובת ה-IP שלך ושם המתחם לצורך גישה לאתר, מיקום המכשיר בו נעשה שימוש בגישה לאתר, זמני ואופני השימוש באתר, שם הדפדפן שלך ופרטים אנונימיים נוספים המעידים על אופן השימוש באתר.

כמו כן, אנו עושות שימוש בקבצי מידע (Cookies) המסייעים לעקוב אחר העדפות המבקרות באתר ולשפר את חווית השימוש בו. בכלל זאת מתאפשרת שמירת הפרטים המוזנים לטפסים השונים ותכולת עגלת הקניות שלך, לשם חסכון בזמן ושיפור איכות הקנייה באתר בביקור הנוכחי ובביקורים הבאים, וכן מתאפשר זיהוי המוצרים המועדפים עליך על מנת להציע לך מוצרים שעשויים להתאים לטעמך. המידע בקבצים אלה מוצפן, ורק הגורמים המוסמכים בחברה רשאים ויכולים לקרוא את המידע הנמצא בהם. 

אנו עושות שימוש גם בCookies של צדדים שלישיים – למשל של חברת Google כגון אלו המוטמעות תוך שימוש ב- Google Analytics, AdSense ו/או Doubleclick וכן בכלים של חברת Meta  ו-Microsoft Clarity וזאת למטרת שיפור השירות והצעת מוצרים מותאמים אישית ללקוחותינו.

תוכלי למצוא מידע נוסף על השימוש ב- Cookies באמצעות צדדים שלישיים באתרים הבאים:

https://policies.google.com/technologies/cookies?hl=en-US; https://www.facebook.com/privacy/policies/cookies, https://learn.microsoft.com/en-us/clarity/faq

ניתן לחסום את השימוש ב-Cookies  , בכל עת על ידי שינוי הגדרות הדפדפן שלך. כמו כן ניתן בכל עת, למחוק אותם, גם אם נשמרו אצלך במכשיר וזאת ככל שאינך מעונינת שהאתר, והתכנים המופיעים בו יותאמו להעדפותיך באופן אישי.

בהסכמתך לתנאי מדיניות פרטיות זו, אתה מסכימה לשימוש בדרכים ובטכנולוגיות המתוארות לעיל וכן באמצעים אחרים, כפי שיהיו מעת לעת, למטרות דומות, לרבות שימוש במידע שייאגר באמצעות כלים אלו לצורך זיהוי ו/או אפיון שלך על-פיהן. ככל שאינך מסכימה, אנא עדכני את הגדרות הדפדפן שלך לפי העדפותייך כאמור מעלה.

החברה מקפידה שלא להעביר מידע אישי מזהה אודותיך לצדדים שלישיים, אלא רק בהתקיים אחד או יותר מהמקרים הבאים:

א) לאחר קבלת דרישתך או הסכמה מפורשת ממך.

ב) לצורך השלמת הפעולה המבוקשת על ידך באמצעות האתר, כגון לחברת שליחויות, חברת סליקת אשראי וכיוצא באלו.  

ג) במקרה של מחלוקת, טענה, תביעה או דרישה משפטית בינך לבין החברה שתחייב את חשיפת פרטיך ו

ד) במקרה בו תבצעי פעולות בניגוד לדין או בניגוד לתנאי השימוש באתר ו/או במקרה בו יתקבל צו שיפוטי המורה על כך או דרישת רשות מוסמכת על-פי חוק או לצורך מניעת ביצוע עבירה.

ה) לשם עריכת ניתוחים סטטיסטיים והעברת מידע סטטיסטי או אחר לצדדים שלישיים. מידע כאמור אשר לא יכלול פרטים מזהים אישיים שלך. אין באמור לעיל בכדי לגרוע מזכות החברה להעביר לצדדים שלישים מידע שאינו אישי, אשר אין בו בכדי לזהות אותך בשמך ו/או בפרטי זהותך באופן ישיר.

ו) בכל מקרה בו תסבור החברה כי מסירת המידע נחוצה על מנת למנוע נזק חמור לרכושו ו/או לגופו של החברה או המשתמשת או צדדים שלישיים, או על מנת למנוע נזק חמור אחר לפי שיקול דעתה הבלעדי.

 

יצירת קשר בנושא פרטיות

על-פי חוק הגנת הפרטיות, התשמ"א-1981, הינך, או מי מטעמך, רשאית לעיין במידע אודותיך אשר מצוי במאגרי החברה ואף לבקש מההחברה למחוק, לשנות או לתקן מידע זה אם אינו נכון, שלם או מדויק. כדי לממש זכות זו, ניתן לפנות אלינו באמצעות משלוח דואר אלקטרוני לשירות הלקוחות בכתובת – Service@sisters.co.il בו יש לכלול את פרטיך המלאים לרבות, שם מלא, כתובת, טלפון ופירוט מדויק של בקשתך. אנו נשתדל להגיב לכל בקשה כאמור בתוך 14 יום ממועד קבלתה.