סיסטרס הוקמה בשנת 2004 מתוך אמונה כי הנאה מינית הינה זכות בסיסית של כל אישה. הקו המנחה את הפעילות היום יומית של סיסטרס הוא שיפור הגישה לצעצועי מין, קיום תקשורת פתוחה וקבלת מידע אמיתי ומהימן בנושאי סקס, במטרה לקדם הנאה, בריאות ואושר. היינו רוצות להגיע ליום בו נרגיש שלמות עם גופינו וצרכינו, וששיחה על סקס, מיניות ושופינג של צעצועי מין יהיו קלים, נעימים וטבעיים.

סיסטרס בבעלות וניהול נשים הייתה הראשונה בארץ, לספק מגוון עצום של צעצועי מין איכותיים, ספרות מקצועית וארוטית מהארץ ומהעולם, סרטי DVD בהפקות מיוחדות ובבימוי נשי, הלבשה תחתונה סקסית, הדרכה במקום, מרחב צבעוני ומושקע המקנה נוחות לצד אינטימיות ואת האפשרות לגעת ולהפעיל כל צעצוע בתצוגה גדולה ומרשימה. זה למעלה מ – 18 שנים שאנו מהוות אלטרנטיבה נשית, עדכנית ומקצועית ברמה בינלאומית, לכלל הנשים והזוגות בארץ, המעוניינים לדעת יותר, לגוון ולחוות חיי מין פתוחים וכנים ע"י ייעוץ מהימן לצד אמפטיה והבנה.

סיסטרס מעוצבת כחנות לייף סטייל בסגנון עדכני, צבעוני ועשיר בפריטים איכותיים מכל העולם.
בהקמת החנות והאתר כמו גם בחשיבה היום יומית, אנו נהנות לתת במה יוצרת לנשים. אנו מאמינות בכוח הנשי ע"י תמיכה הדדית בעסקים אשר מנוהלים ע"י נשים.
סיסטרס זכתה 3 שנים ברציפות בתואר "חנות הסקס הטובה ביותר" בתחרות פרסי השופינג של טיים אאוט. 

אתר האינטרנט שלנו הינו מהמתקדמים בעולם מבחינת עיצוב ונוחות שימוש; עשיר במידע מהימן על כל מוצר, סרגלי סינון וחיפוש מתקדמים.
באתר ניתן לבצע רכישה און ליין מאובטחת לצד שרות המשלוחים המהיר בארץ.
אנו מעדכנות את האתר ברמה יומית ומתחדשות במוצרים האיכותיים והחדישים ביותר מכל רחבי העולם, כל העת.

נשמח אם תיקחנה לכן מסע בין הכתבות הנהדרות שערכנו וכתבנו לנוחיותכן ועיונכן ב"טיפים ומאמרים" שלנו, ותעשרנה אותנו בתגובותיכן.  כמו כן תוכלנה לפנות אלינו למתן סדנאות והרצאות, מסיבות רווקות, וערבי בנות וזוגות.

.הצטרפנה אלינו בחיפוש אחר ההנאה...

האתר נכתב בלשון נקבה אך פונה כמובן לכל המינים