חדש בחנות

המומלצים

86 פריטים
לעמוד
דף:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5

טבלה  רשימה 

 1. NIKI ביצת רטט מגנטית לתחתון

  NIKI ביצת רטט מגנטית לתחתון

  450.00 ₪

  NIKI הינה ביצת רטט עוצמתית מסיליקון איכותי, חלק מאד ונעים למגע. כדי שביצת הרטט לא תזוז כאשר אתן מניחות אותה בתחתון - היא מתחברת ל- 2 מגנטים מעוצבים משני צידי בד התחתון בפנים ובחוץ וכך נשארת בדיוק במקום! ל NIKI שלט רחוק חכם השולט על עוצמת הרטט והמקצב שאתן או בן/ת הזוג בוחרים עבורכן. יש לה 6 דרגות עוצמה ל 10 מקצבים שונים.
  ביצת הרטט נטענת ע"י כבל USB המצורף למארז, השלט עובד על סוללת C2032 המצורפת למוצר.
  על מנת לסנכרן בין השלט לביצה - יש ללחוץ לחיצה ארוכה על מתג ההפעלה של ביצת הרטט ואז לחיצה ארוכה על מתג ההפעלה על השלט. לשנות עוצמה יש ללחוץ על מתג הפלוס והמינוס וכדי לשנות מקצב - על מתג ההפעלה. לחיצות קצרות. כדי לכבות, יש ללחוץ לחיצה ארוכה על מתג ההפעלה בשלט. 
  עיצוב ארגונומי יפייפה, מנוע עוצמתי ושקט.

  פרטים נוספים..
 2. Maha Vibrating Egg

  Maha Vibrating Egg

  320.00 ₪

  Maha הינה ביצת רטט סקסית עם שלט רחוק. ניתנת לשימוש בתוך הנרתיק או חיצונית לאיזור הדגדגן. תוכלי להחליף מבין 10 מצבי רטט ומקצבים שונים בלחיצה על מתגי השלט רחוק. ביצת הרטט מאהה היא חלק מסדרה חדשה של ויברטורים מלהיבים ומעוצבים - "הפנתרה". בסגנון אופנתי מנומר הלקוח מחיי הפרא שבסוואנה באפריקה. עיצוב יוקרתי ואיכות מצוינת. ביצת הרטט והשלט נמכרים בסט עם נרתיק פאוץ' מנומר בקו עיצובי זהה, בו תוכלי לאחסן אותם לצד פריטים נוספים לערב הלוהט שלך! 

  פרטים נוספים..
 3. Panthra Zane Geisha Balls

  Panthra Zane Geisha Balls

  215.00 ₪

  Zane הינם זוג כדורי אימון לשרירי רצפת האגן לנשים. מעוצבים כחלק מסדרה חדשה של ויברטורים ומוצרים מלהיבים - "הפנתרה". בסגנון אופנתי מנומר הלקוח מחיי הפרא שבסוואנה באפריקה. עיצוב יוקרתי ואיכות מצוינת. ביצי הגיישה נמכרים בסט עם נרתיק פאוץ' מנומר בקו עיצובי זהה, בו תוכלי לאחסן אותם לצד פריטים נוספים כמו נוזל סיכה שיקל על החדרתם והוצאתם מן הנרתיק.
  עשויים מסיליקון איכותי היפואלרגני בשילוב פלסטיק ABS מעולה, בגימור מנומר ומבריק. בתוך Zana נמצאות כדוריות פנימיות שנעות קדימה ואחורה תוך כדי אימון ותנועת הגוף ומעסות ומזכירות לך את המצאותם של כדורי האימון בתוכך. התאמני 20 דק' ביום לקבלת תוצאות שיפור וחיזוק שרירי רצפת האגן. התרגיל צריך להיות איסוף של השרירים כלפי מעלה יחד עם Zana . חוט המשיכה מסיליקון צריך להישאר מחוץ לנרתיק ולאפשר לך למשוך אותם החוצה עם תום השימוש.
  שחררי את הפנתרה שבך לגלות את החלקים הפראיים והסקסיים שבך. 
  מתנה מושלמת לעצמך או לחברה הטובה.

  פרטים נוספים..
 4. Nayo Bullet Vibrator

  Nayo Bullet Vibrator

  265.00 ₪

  Nayo הינו ויברטור בסגנון Bullet צורת כדור אקדח, קטן מידות, דיסקרטי ועם זאת עוצמתי וממוקד. מיועד לעיסוי חיצוני לאזור הדגדגן ועוד. הויברטור מעוצב כחלק מסדרה חדשה של ויברטורים מלהיבים ומעוצבים - "הפנתרה". בסגנון אופנתי מנומר הלקוח מחיי הפרא שבסוואנה באפריקה. עיצוב יוקרתי ואיכות מצוינת. נטען ע"י כבל USB המצורף לאריזה המהודרת. Nayo נמכר בסט עם נרתיק פאוץ' מנומר בקו עיצובי זהה, בו תוכלי לאחסן את הבולט שלך לצד פריטים נוספים לערב הלוהט שלך! 
  10 מצבי רטט ומקצבים בלחיצת כפתור בבסיס הויברטור. עשוי פלסטיק ABS איכותי המעביר את הרטט בצורה ממוקדת, בגימור מנומר ומבריק. ניתן לנקות את הויברטור במים וסבון תחת הברז אך לא לשימוש תחת מים. גודל אידאלי לנסיעות ובילוי.
  שחררי את הפנתרה שבך לגלות את החלקים הפראיים והסקסיים שבך. 
  מתנה מושלמת לעצמך או לחברה הטובה.

  פרטים נוספים..
 5. Kesia Butt Plug Set סט פלאגים

  Kesia Butt Plug Set סט פלאגים

  265.00 ₪

  סט שלישיית פלאגים אנאליים לאימון והנאה, מסדרה חדשה של ויברטורים ומוצרים נוספים מלהיבים ומעוצבים - "הפנתרה". בסגנון אופנתי מנומר הלקוח מחיי הפרא שבסוואנה באפריקה, עיצוב יוקרתי ואיכות מצוינת. הפלאגים מיוצרים מסיליקון איכותי ברמה גבוהה, היפואלרגני, מרקם קטיפתי עם גימור מנומר בבסיס העשוי פלסטיק ABS איכותי ומבריק. הסט נמכר עם נרתיק פאוץ' מנומר בקו עיצובי זהה, בו תוכלי לאחסן את הפלאגים לצד פריטים נוספים לערב הלוהט שלך! 
  גודל הפלאגים:
  הפלאג הקטן: אורך כולל: 10 ס"מ, אורך החלק המיועד לחדירה: 8.5 ס"מ, קוטר מירבי: 3 ס"מ
  הפלאג הבינוני: אורך כללי: 11.5 ס"מ, אורך החלק המיועד לחדירה: 10 ס"מ, קוטר מירבי: 3.8 ס"מ
  הפלאג הגדול: אורך כללי: 13 ס"מ, אורך החלק המיועד לחדירה: 11.5 ס"מ, קוטר מירבי: 4.6 ס"מ
  התחילי מהפלאג הקטן והתקדמי לבינוני ואז לגדול בהדרגה.
  שחררי את הפנתרה שבך לגלות את החלקים הפראיים והסקסיים שבך.

  פרטים נוספים..
 6. Shaka Wand Vibrator

  Shaka Wand Vibrator

  480.00 ₪

  Shaka הינו ויברטור בסגנון שרביט - Wand, מסדרה חדשה של ויברטורים מלהיבים ומעוצבים - "הפנתרה". בסגנון אופנתי מנומר הלקוח מחיי הפרא שבסוואנה באפריקה, עיצוב יוקרתי ואיכות מצוינת. זהו ויברטור מצוין לעיסוי חיצוני עוצמתי לדגדגן או אזורים ארוגניים נוספים. ראש השרביט עשוי מסיליקון איכותי היפואלרגני וגוף הויברטור עשוי מפלסטיק ABS עם גימור מנומר מבריק. נטען ע"י כבל USB המצורף לאריזה המהודרת. הויברטור נמכר בסט עם נרתיק פאוץ' מנומר בקו עיצובי זהה, בו תוכלי לאחסן את הויברטור שלך לצד פריטים נוספים לערב הלוהט שלך! 

  8 מצבי רטט ומקצבים בלחיצת כפתור בבסיס הויברטור (3 מקצבים שונים + 5 דרגות רטט מתגבר). להפעלה יש ללחוץ לחיצה ארוכה על הכפתור האמצעי ובעזרת המתג העליון והתחתון ניתן לשנות את העוצמה והמקצב. לאחר השימוש יש לשטוף רק את חלקו העליון של הויברטור או להשתמש בנוזל חיטוי צעצועים. אין לטבול את כל הויברטור בתוך מים.

  שחררי את הפנתרה שבך לגלות את החלקים הפראיים והסקסיים שבך.  מתנה מושלמת לעצמך או לחברה הטובה.

  פרטים נוספים..
 7. Zuna Couples Vibrator ויברטור פנתרה לזוגות

  Zuna Couples Vibrator ויברטור פנתרה לזוגות

  320.00 ₪

  ZUNA הינו ויברטור זוגי כפול - חלק מסדרה חדשה של ויברטורים מלהיבים ומעוצבים - "הפנתרה". בסגנון אופנתי מנומר הלקוח מחיי הפרא שבסוואנה באפריקה, עיצוב יוקרתי ואיכות מצוינת. Zuna בעל 2 מנועי רטט עוצמתיים, אחד בכל קצה. החלק הצר של הויברטור נכנס לתוך הנרתיק בעוד החלק המעובה נצמד חיצונית לדגדגן. כך את נהנית מרטט חיצוני ומרטט פנימי באיזור הג'י, בעוד הפרטנר שלך יכול לחדור לתוכך וליהנות מרטט ואת ממלאות גדולה יותר בנוסף.
  * יש צורך להוסיף נוזל סיכוך על בסיס מים בלבד בכדי ליהנות מחדירה קלה ונוחה לבן הזוג על גבי הויברטור.
  נטען ע"י כבל USB המצורף לאריזה המהודרת. הויברטור נמכר בסט עם נרתיק פאוץ' מנומר בקו עיצובי זהה, בו תוכלי לאחסן את הויברטור שלך לצד פריטים נוספים לערב הלוהט שלכם! 
  10 מצבי רטט ומקצבים בלחיצה על מתג ההפעלה המנומר על גוף הויברטור (3 דרגות רטט מתגבר + 7 מקצבים שונים). עשוי סיליקון איכותי בגוון שחור במרקם קטיפתי בשילוב פלסטיק ABS מצופה גימור מנומר מבריק. מנוע רטט עוצמתי!
  שחררי את הפנתרה שבך לגלות את החלקים הפראיים והסקסיים שבך. 
  מתנה רומנטית מושלמת!

  פרטים נוספים..
 8. Nila G-spot Vibrator נילה ג'י ספוט

  Nila G-spot Vibrator נילה ג'י ספוט

  320.00 ₪

  נילה ג'י ספוט ויברטור - מסדרה חדשה של ויברטורים מלהיבים ומעוצבים - "הפנתרה". בסגנון אופנתי מנומר הלקוח מחיי הפרא שבסוואנה באפריקה, עיצוב יוקרתי ואיכות מצוינת. Nila הינו ויברטור מצוין לעיסוי ממוקד לאיזור הג'י, עם זוית מתאימה ומיקום מנוע הרטט בקצה. נטען ע"י כבל USB המצורף לאריזה המהודרת. הויברטור נמכר בסט עם נרתיק פאוץ' מנומר בקו עיצובי זהה, בו תוכלי לאחסן את הויברטור שלך לצד פריטים נוספים לערב הלוהט שלך! 
  10 מצבי רטט ומקצבים בלחיצת כפתור בבסיס הויברטור (3 דרגות רטט מתגבר + 7 מקצבים שונים). בסיס הויברטור עשוי פלסטיק ABS בגימור מנומר ומבריק. גוף הויברטור עשוי סיליקון שחור במרקם קטיפתי. מנוע רטט עוצמתי!
  שחררי את הפנתרה שבך לגלות את החלקים הפראיים והסקסיים שבך. 
  מתנה מושלמת לעצמך או לחברה הטובה.

  פרטים נוספים..
 9. Asha Lipstick Vibrator פנתרה ליפסטיק ויברטור

  Asha Lipstick Vibrator פנתרה ליפסטיק ויברטור

  320.00 ₪

  ליפסטיק ויברטור מסדרה חדשה של ויברטורים מלהיבים ומעוצבים - "הפנתרה". בסגנון אופנתי מנומר, עיצוב יוקרתי ואיכות מצוינת. אהשה Asha הינו ויברטור דיסקרטי בצורת ליפסטיק. נטען ע"י כבל USB המצורף לאריזה המהודרת. הויברטור נמכר בסט עם נרתיק פאוץ' מנומר בקו עיצובי זהה, בו תוכלי לאחסן את הליפסטיק שלך לצד פריטים נוספים לערב הלוהט שלך! 
  10 מצבי רטט ומקצבים בלחיצת כפתור. גוף הליפסטיק החיצוני עשוי פלסטיק ABS בגימור מנומר ומבריק. מכסה הליפסטיק נפתח ובו תגלי ליפסטיק סיליקון שחור במרקם קטיפתי. מנוע רטט עוצמתי!
  גודל אידאלי לנסיעות ובילוי.
  שחררי את הפנתרה שבך לגלות את החלקים הפראיים והסקסיים שבך. 
  מתנה מושלמת לעצמך או לחברה הטובה.

  פרטים נוספים..
 10. Amour Duel G Wand אמור ויברטור כפול

  Amour Duel G Wand אמור ויברטור כפול

  590.00 ₪

  Amour Duel G Wand מעוצב בשלמות מן האריזה המתנתית ועד המוצר המצוין. ויברטור סיליקון איכותי מאד, רך למגע וגמיש, מבצע פעולה כפולה של רטט פנימי בחדירה וגינאלית לצד רטט חיצוני לדגדגן במקביל. מנוע רטט עוצמתי ושקט מאד. נטען ע"י כבל USB המצורף  למארז. 7 מצבי רטט ומקצבים ו 5 דרגות עוצמה לכל אחד, סך הכל 35 פונקציות רטט. קל ונוח מאד לתפעול, מתג הפעלה וכיבוי בבסיס הויברטור בצורת לב מוזהב. מתג ההפעלה משמש גם להחלפת הפונקציות. מתגי פלוס ומינוס מצידו של הויברטור. עמיד במים.
  2 שעות להטענה מלאה המספקות 1 שעה של פעילות מהנה עם אמור דואל ג'י וונד, הויברטור הכפול. מרקם חלק ומבנה ארגונומי, מגיע באריזת מתנה מושלמת!

  פרטים נוספים..
 11. OG PRO 2 - SUCTION VIBRATOR WITH REMOTE

  OG PRO 2 - SUCTION VIBRATOR WITH REMOTE

  499.00 ₪

  הדגם החדש והלוהט של טרייסיז דוג/ Tracy's Dog נחת בארץ היישר לסיסטרס. מדובר על הלהיט ההיסטרי של החברה בדגם עוצמתי יותר מבחינת היניקה, עם תוספת שלט רחוק מוזהב, מנגנון ניקוי עצמי במים ושלישיית פקקים קטנים לבנים לכיסוי הגייני לפיית הויברטור או אפשרות ליהנות מתחושת "פימפום רוטט" על הדגדגן כאשר הכיסוי הלבן מולבש על פיית היניקה.
  OG PRO 2 עשוי 100% סיליקון איכותי, היפואלרגני, עם גימורים מוזהבים בעיצוב יוקרתי ונמכר באריזה מהודרת ומתנתית. עמיד לשימוש וניקיון במים, נטען ע"י כבל USB המצורף למארז. נרתיק סאטן לאחסון הצעצוע מתנה.
  ויברטור מעולה לחדירה וגינאלית בעל זוית לעיסוי איזור הג'י עם 10 מצבי רטט ומקצבים, מנוע עוצמתי! בנוסף מנוע יניקה מיוחד עם 10 דרגות יניקה לדגדגן. ממוקד וארגונומי לשימוש כפול של יניקה חיצונית לצד רטט וחדירה פנימית לנרתיק. ניתן להפעיל כל מנוע בנפרד ועל עוצמה שונה.
  להפעלה יש ללחוץ 3 שניות על כל מתג עד להופעת נורית דולקת על המתג ואז לחיצה קצרה מפעילה את הויברטור ו/או את חלק היניקה. לחיצות קצרות משנות מצבים ועוצמה. 10 דרגות עוצמה לחלק המבצע יניקה + 10 מצבי רטט ומקצבים לחלק המיועד לחדירה. (3 דרגות רטט מתגבר +7 מקצבים). לכיבוי יש ללחוץ לחיצה ארוכה על כל אחד מהמתגים.
  בכדי להפעיל את השלט הרחוק - יש תחילה ללחוץ לחיצה ארוכה למשך 3 שניות על מתגי ההפעלה עד להופעת נורית החיווי ואז להפעיל את השלט קרוב לויברטור לסינכרון בינהם. כעת ניתן לשנות מצבים דרך השלט. לכיבוי סופי - יש ללחוץ שנית במשך 3 שניות על כל מתג על גוף הויברטור עד היעלמות נורת החיווי.
  זרוע החדירה גמישה וניתנת לכיוון. 
  לניקוי עצמי - יש להכניס את קצה פיית החלק של היניקה למים ולהשאיר את החור הקטנטן מעל פיית היניקה חשוף, יש ללחוץ על שני מתגי ההפעלה בו זמנית למשך 3 שניות. זרם מים יעבור בתוך הויברטור ויצא בזרזיף מים דרך החור הקטנטן החוצה. הימנעי מכיוון החור הקטן כלפייך. פעולה זו תיערך כ 30 שניות. להפסקה יזומה יש ללחוץ שנית על שני המתגים יחד בו זמנית ופעולת הניקיון תיפסק. 
  שעתיים עד שעתיים וחצי לטעינה מלאה המספקת 60 דק' של עונג מתמשך.
  סיסטרס הינה היבואן הרשמי של Tracy's Dog בישראל ומעניקה שנה אחריות יבואן. הזהרו מחיקויים, זה לא אותו המוצר רק נראה דומה חיצונית.

  ביקורות של לקוחות מהרשת על Tracy's Dog OG:
  "I JUST MET GOD"
  "אני דיי בטוחה שריחפתי, זו הייתה אורגזמה בלתי נגמרת..."
  "מעולם לא גמרתי כל כך חזק, נראה לי שהשפרצתי ומעולם לא עשיתי זאת קודם לכן..."
  "אישתי כל כך אהבה את הצעצוע הזה ובתורי אחריו, אותי..."

  פרטים נוספים..
 12. TEAL VIBE G SPOT

  TEAL VIBE G SPOT

  279.00 ₪

  ויברטור איכותי בצבע טורקיז משגע, עשוי 100% סיליקון ברמה רפואית, היפואלרגני, גמיש מאד, חלק מאד עם קימורים רכים לחיכוך נעים בחדירה. נטען ע"י כבל USB. מנוע עוצמתי, 10 מצבי רטט ומקצבים לבחירתך. עמיד במים. כייפי לשימוש, עיצוב קל לחדירה ומשחק חיצוני או פנימי מהנה מאד.

  פרטים נוספים..
 13. LUSH 3

  LUSH 3

  990.00 ₪

  LUSH 3 הדגם החדש והלוהט של ביצת הרטט המהפכנית נחת בסיסטרס בהשקה עולמית! 
  מדובר בויברטור לחדירה וגינאלית עם מנוע רטט עוצמתי מאד בשליטה מרחוק ע"י אפליקציה מתקדמת לטלפון הסלולארי. להיט היסטרי ברחבי העולם ולא בכדי... בדגם החדש LUSH 3 שיפרו את קליטת אנטנת הבלוטות', עיצבו מחדש את מיקומה ויציבותה וע"י כך הישארותה של הביצה במקום. שינו את צורת הטעינה למגנטית וע"י כך חיזקו את עמידותה לשימוש ושטיפה במים. לאש 3 מצוידת במנוע עוצמתי וחזק פי 4 מכל ביצת רטט אחרת!!! קליטת בלוטות' מעולה ומשופרת מרחוק, 3 דרגות רטט מתגבר + 4 סוגי מקצבים שונים מקצבים, זוית מעולה לאזור הג'י. בדגם החדש האריכו את משך השימוש בסוללה ובמוצר לעד 5 שעות! לעומת 3 שעות בדגם היוצא. השקיטו את עוצמת הרעש ל 43dB במקום 45.5dB בדגם היוצא.
  פשוט ליהנות מרטט מסעיר באופן חיצוני או להחדיר לנרתיק וליהנות מעולם ריגושים חדש, לבד או עם בן/ת הזוג.
  * טעינה מהירה 
  * כבל USB מגנטי מצורף למארז
  * סנכרון למצב מוסיקה או הפעלה ע"י קול
  * קביעת מקצב בהתאם להנאתך
  * קביעת משתתפים נוספים מאנשי הקשר בטלפון המאושרים לשימוש ב LUSH איתך מרחוק
  * עשויה מסליקון איכותי היפואלרגני
  * פעולת מנוע חרישית
  * מותאמת לשימוש עם אייפון או מכשירי אפל בגירסא 9 ומעלה / מותאמת לשימוש עם מכשירי אנדרואיד בגירסא 4.3 ומעלה עם בלוטות' 4.0
  * מותאמת לשימוש גם במחשב הביתי עם בלוטות'
    הוראות הפעלה וטעינת האפליקציה מוסברים בחוברת ההסבר במארז.

  פרטים נוספים..
 14. FERRI Magnetic Panty Vibrator

  FERRI Magnetic Panty Vibrator

  920.00 ₪

  FERRI ויברטור מגנטי עוצמתי לתחתונים. פטנט מצוין וחדיש המביא את שיא הטכנולוגיה למקום הנכון :) מדובר בביצת רטט עוצמתית הנמצדת לתחתונים ע"י 2 מגנטים דקים ומעוצבים, המבטיחים את הישארותה במקום המתאים. נשלטת ע"י מתג על גבי הויברטור או ע"י אפליקציה ייעודית ומתקדמת לסלולר שלך. 7 מצבי רטט ומקצבים לבחירתך. ניתן להכתיב מצב/ עוצמה, מקצב והתאמה לפי מוזיקה ע"י האפליקציה מכל מקום בעולם. (מאובטח) מנוע חזק אך שקט 43dB, נטען ע"י כבל USB בטעינה מגנטית. פיירי עמידה במים לחלוטין. עשויה מסיליקון איכותי ופלסטיק ABS מעולה.

  בטעינה מלאה מחזיקה 3.5 - 3 שעות. 

  תאימות למדיה:

  • iPhone/iPad Air/iPad Mini/iPod Touch iOS 9.0 and later
  •  Android 4.3 and later (with Bluetooth 4.0 enabled)
  •  Mac (with Bluetooth 4.0 enabled)
  פרטים נוספים..
 15. HollyWood Hotti

  HollyWood Hotti

  399.00 ₪

  ויברטור בצורת לשון מרפרפת היישר מהוליווד. עשוי סיליקון איכותי וגמיש, עוצמתי ומשוכלל. 10 מצבי רטט וקצבים לבחירתך, נטען ע"י כבל USB המצורף למארז, 2.5 שעות לטעינה מלאה המספקת 40 דק' בעוצמה הגבוהה ו 90 בעוצמה הנמוכה. עמיד במים! אפשרות נעילה לנסיעות. זיכרון לפעולה האחרונה בכל הפעלה חדשה. כפתור BOOST - האצה להגברת העוצמה מיידית. הפעלה וכיבוי ע"י לחיצה ארוכה. שנה אחריות מלאה.

  פרטים נוספים..
 16. IZZY Lay on Vibe

  IZZY Lay on Vibe

  300.00 ₪

  IZZY - איזי הינו ויברטור קטן מידות, מעוצב וארגונומי, מיועד לעיסוי חיצוני עוצמתי. עשוי 100% סיליקון איכותי, מרקם קטיפתי ונעים למגע. נקודת מיקוד לרטט מדויק. נטען ע"י כבל USB המצורף לאריזת המוצר. 10 מצבי רטט ומקצבים לבחירתך. מנוע חזק מאד ושקט. עמיד במים. טעינה מלאה מספקת 1 שעה של פעילות מהנה עם איזי.

  פרטים נוספים..
 17. הסט המלא לזוגות

  הסט המלא לזוגות

  500.00 ₪

  כל מה שאתן צריכות כדי לחגוג היטב עם בן/ת הזוג שלכן. סט שלם המכיל מגוון אפשרויות עינוג: פלאג אנאלי עם בסיס וואקום להצמדה למשטח חלק אם תרצי, 2 ביצי רטט 7 מצבים בשני גדלים לשימוש בטבעת הפין והאשכים על בן הזוג או הדילדו ולשימוש בכוס היניקה עם הוואקום לפטמות או הדגדגן, בתוך אצבעון סיליקון לחיכוך ועידון עוצמת הרטט או סתם כך ישירות על איזורים ארוגניים שונים בגוף. ביצים סיניות/ כדורי אימון לשרירי רצפת האגן או משחקים ארוטיים.
  כל צעצועי המין בסט עשויים מסיליקון איכותי או פלסטיק ABS איכותי בגימור מבריק. 
  סוללות כלולות בתוך הסט (  3X LR44 and 1 x N)

  פרטים נוספים..
 18. INMI הלשון המשוכללת

  INMI הלשון המשוכללת

  499.00 ₪

  ה INMI היא לשון סיליקון מוארכת, רוטטת, מסתובבת, ומשתגעת על הדגדגן או בתוך הנרתיק. זהו ויברטור נטען ע"י כבל USB המצורף למארז. 3 מהירויות + 5 סוגי מקצבים. 2 מתגי הפעלה, אחד לרטט ואחד לעיסוי הלשון. עשויה סיליקון איכותי, חלק וגמיש. מבנה ארגונומי קל גם לחדירה. עמיד במים. 
  קצה הלשון מתנועע בסיבוביות ובמקצבים ומעסה את הדגדגן.

  פרטים נוספים..
 19. Gato 8 Piece Set

  Gato 8 Piece Set

  600.00 ₪

  סט גאטו 8 חלקים לערב חוויתי וסקסי במיוחד! הסט הוא חלק מסדרה חדשה של ויברטורים מלהיבים ומעוצבים - "הפנתרה". בסגנון אופנתי מנומר הלקוח מחיי הפרא שבסוואנה באפריקה, עיצוב יוקרתי ואיכות מצוינת. הפריטים בסט נמכרים עם נרתיק פאוץ' גדול ומנומר בקו עיצובי זהה, בו תוכלי לאחסן אותם לצד פריטים נוספים לערב הלוהט שלך! 
  מכיל: ויברטור לחדירה, חלק ומנומר, עשוי פלסטיק ABS איכותי בגימור מבריק. פועל ע"י 2 סוללות AA (אינן כלולות במארז). אורך כללי: 18 ס"מ, אורך לחדירה: 15 ס"מ, קוטר מירבי: 3 ס"מ.
  פלאג אנאלי, עשוי מסיליקון איכותי במרקם קטיפתי עם גימור מנומר בבסיס. אורך כללי: 10 ס"מ, אורך לחדירה: 8.5 ס"מ, קוטר מירבי: 3 ס"מ.
  קולר מנומר לצוואר עם טבעת וסגירת סקוטש, מקסימום 40 ס"מ היקף. 
  זוג אזיקים לידיים מנומרים עם סגירת אבזם להתאמה מירבית. 
  זוג אזיקים לרגליים מנומרים עם סגירת אבזם להתאמה מירבית.
  מסיכת פנתרה לעיניים.
  מחבט מנומר.
  שוט פלוגר דמוי עור וידית מנומרת.

  פרטים נוספים..
 20. I Love You Gift Set סט מתנה באהבה

  I Love You Gift Set סט מתנה באהבה

  152.00 ₪

  סט מושלם לערב זוגי רומנטי, ברכת I Love You מכריזה אהבתך והתכולה על כוונתך. בתוך האריזה עם עיטורי הלבבות תמצאי 7 פריטים - ויברטור קטנטן, טבעת זוגית רוטטת, נוצת דגדוג, כיסוי עיניים, זוג אזיקי ידיים, עלי ורדים אדומים (סינטטי) לפיזור על המיטה, זוג קוביות משחק למשחק סקסי. איזה כיף שהכל כבר מוכן וצריך רק לפתוח בקבוק יין טוב?!....

  פרטים נוספים..