ספרות ארוטית

ספרים

6 פריטים
לעמוד

טבלה  רשימה 

Shop By

אפשרויות קניה

 1. Frenzy: 60 Stories of Sudden Sex

  Frenzy: 60 Stories of Sudden Sex

  88.00 ₪

  לא במלאי

  לחובבי הארוטיקה שאוהבים סיפורים קצרים וקולעים במיוחד... פרטים נוספים..
 2. 50 גוונים של אפור

  50 גוונים של אפור

  98.00 ₪

  לא במלאי

  50 גוונים של אפור הינו רומן ארוטי/ פורנוגרפי אשר לא בכדי הפך במהרה להצלחה עולמית (40 מיליון עותקים). מדובר בספר הכתוב בצורה שפורטת על כל הרצונות הכמוסים של נשים רבות, פנטזיות לא ממומשות, תיאורים פרובוקטיביים שסוחפים את הקוראת למחוזות נוטפי תשוקה. לא תצליחי להתנתק מהספר ובעיקר - תרצי לבלות עימו במיטה...

  פרטים נוספים..
 3. 50 גוונים של אופל

  50 גוונים של אופל

  98.00 ₪

  50 גוונים של אופל הינו הספר השני בטרילוגית הרומנים של א ל ג'יימס. בספר זה אנסטסיה נאבקת ברצונה להתנתק מכריסיטאן גריי אך מתקשה וחוזרת לזרועותיו עם חוזה חדש.
  צדדים חדשים באישיותו מתגלים וכך גם כעס וקנאה מצד מאהבותיו הקודמות. האם הפעם תישאר עימו בכל זאת? 

  פרטים נוספים..
 4. 50 גוונים של שחרור

  50 גוונים של שחרור

  98.00 ₪

  50 גוונים של שחרור הינו הספר השלישי והאחרון בטרילוגייה הארוטית של א ל ג'יימס. רגע לפני ה Happy ending (הסוף הטוב) מגיעים רגעים קשים במיוחד העוברים על שתי הדמויות המרכזיות ברומן: אנסטסיה וכריסטיאן. האם יצליחו להתמודד מול פחדיהם הגדולים ביותר ולהישאר יחד או בכלל?

  פרטים נוספים..
 5. מדריך מודרני לסודות הקאמה סוטרה

  מדריך מודרני לסודות הקאמה סוטרה

  117.00 ₪

  לא במלאי

  מומחית הסקס Nitya Lacroix מביאה דרך חדשה ואנרגטית ליהנות מטכניקות עתיקות לתנוחות ועמדות מין בקאמה סוטרה. על מצע מעורר השראה זה מציעה תובנות חדשות ומרגשות לתורתו של קאמה סוטרה ובוחנת כל היבט של יחסי מין, הכוללים משיכה מינית, חיזור וwowing, משחק מקדים, ועוררות. צילום סופר ארוטי הנתמך על ידי יצירות אמנות הודיות יפות ומפורשות, ממחיש את הרצפים הייחודיים למין סנסציוני.

  פרטים נוספים..
 6. ערות

  ערות

  98.00 ₪

  נשים מדברות מיניות של תמר מור סלע היא אסופת קולות של נשים שמפרקות את הקשרים הסבוכים שבין אשמה ובין תשוקה ועונג. הספר מדבר על מיניות כפי שנשים תופשות אותה, ועל היחסים המורכבים של נשים עם גופן. בספר, עשרים ושלושה מונולוגים, סיפורים של נשים אמיתיות, גלויות לב, שם ופנים. הנשים חושפות מסעות אישיים, פנימיים ועמוקים אל העולם המיני ועוד.
  זהו ספר שייגע בכל אישה שתקרא בו והמבקשת לעצמה מיניות אחרת.

  293 עמ' בעברית.

  פרטים נוספים..